Club 27 Bowling & Bilard to lokal znajdujący się w samym sercu Pruszcza Gdańskiego. Jest to nowoczesne połączenie klubu bilardowo - bowlingowego z pubem w którym można zrelaksować się słuchając dobrej muzyki lub oglądając najważniejsze wydarzenia sportowe. Jest to miejsce idealne dla spotkań towarzyskich, biznesowych a także miejsce dla zorganizowania imprezy firmowej.

 

Oferujemy państwu 3 profesjonalne 9 stopowe turniejowe stoły bilardowe oraz 2 tory bowlingowe. Ponadto na ekranach LED i projektorach będziecie mieli państwo okazję oglądać nie tylko najważniejsze wydarzenia w światowym sporcie ale również koncerty na żywo największych gwiazd na najsłynniejszych scenach światowych.

 

Nowoczesny design,  przytulna atmosfera i różnorodność oferowanych atrakcji sprawia, że jest to jedyny taki klub w Pruszczu Gdańskim.

 

Imprezy w Club 27 Bowling & Bilard

 
Dla firm i instytucji organizujemy imprezy integracyjne, szkolenia lub inne spotkania. Na zamówienie oferujemy Państwu catering oraz inne atrakcje. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi przyjazną atmosferę i świetną zabawę. 

 

Club 27 to równiez idealne miejsce na zorganizowanie różnego rodzaju imprez okolicznościowych: Urodziny, wieczory panieńskie - kawalerskie, imprezy rodzinne itp.  

 

Rozrywka, sportowa rywalizacja, dobra muzyka, wyśmienite drinki i przyjazna atmosfera wszystko to sprawia,że Club 27 jest idelanym miejscem dla zorganizowania każdej imprezy. Zapraszamy!

 

 

SPORT w Club 27 Bowling & Bilard

 

Club 27 to nie tylko bowling i bilard. Jest to wyjątkowe miejsce gdzie największe wydarzenia sportowe przeplatają się z zabawą przy dobrej muzyce. 

 

W naszym klubie dysponujemy trzema nowoczensymi  telewizorami LED oraz dwoma profesjonalnymi projektorami multimedialnymi pozwalającymi oglądać obraz w HD o przekątnej do 200 cali. Ponadto profesjonalne nagłośnienie sprawi,że poczuja się państwo jak na stadionie lub innej arenie sportowej.

 

 

 

Dzięki luźnej i przyjaznej amosferze w klubie można ponieść się emocjom sportowym.